LEGEND

ACCENT REFORM
12 grudnia 2016
MAXIMUS
12 grudnia 2016

O PRODUKCIE
Pollogen LEGEND™ to najbardziej zaawansowany system zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Łączy wiodące technologie - Voluderm™ Hybrid Energy (HE), TriPollar® Dynamic Muscle Activation (DMA) oraz TriFractional - zapewniające skuteczne ujędrnianie, modelowanie i resurfacing skóry. Zabiegi są praktycznie bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji. Pacjentki mogą powrócić do codziennych zajęć bezpośrednio po nich.

Urządzenie wyposażone jest w cztery głowice: trzy do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała o potrójnym działaniu (Triple Action) oraz głowicę do resurfacingu skóry i zabiegów VoluDerm™.
TECHNOLOGIA
LegendTM to urządzenie do skutecznego wypełniania i ujędrniania skóry oraz konturowania ciała. Łączy technologie VoluDerm™ Hybrid Energy: technologie fali radiowej (RF) mikroigłowej, TriLipo® - fali radiowej trójpolarnej i dynamicznej aktywacji mięśni (DMA).

 • TECHNOLOGIA VOLUDERMTM HE Z JEDNORAZOWYMI KONCÓWKAMI Z 12 LUB 36 MIKROIGŁAMI DO MIKROABLACJI TERMICZNEJ I ELEKTRYCZNEJ
 • TECHNOLOGIA SKUTECZNA W WYPEŁNIANIU ZMARSZCZEK ORAZ UZYSKANIU EFEKTU MINI LIFTINGU SKÓRY
 • FALA RADIOWA EMITOWANA JEST NA CAŁEJ DŁUGOŚCI IGŁY, DZIĘKI CZEMU WPROWADZENIE IGIEŁ JEST BEZBOLESNE
 • 3 APLIKATORY TRILIPO UMOŻLIWIAJĄ WYKONANIE SKUTECZNYCH ZABIEGÓW NA MAŁYCH I DUŻYCH OBSZARACH
 • LEGEND DZIAŁA RÓWNOCZEŚNIE NA SKÓRĘ WŁAŚCIWĄ, TKANKĘ PODSKÓRNA (TŁUSZCZ) I WARSTWY MIĘŚNI

WSKAZANIA
 • Lifting twarzy i resurfacing
 • Redukcja podbródka
 • Wypełnienie zmarszczek
 • Redukcja blizn, rozstepów,
 • Cellulit i ujędrnianie ciała
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
OKIEM EKSPERTA
Decydując się na zakup urządzenia zależało mi na jego wielofunkcyjności - czyli wykorzystaniu przy modelowaniu twarzy, szyi, dekoltu oraz ciele, co jest niekwestionowaną przewagą Pollogen Legend. Kierowałam się również możliwością uzyskania szybkich rezultatów, komfortem pacjenta - czyli małą bolesnością oraz zastosowaną technologią. Niekwestionowaną zaletą Pollogen Legend jest zastosowanie technologii Energii Hybrydowej, czyli termoliftingu RF– rozwiązanie, które umożliwia, w sposób komfortowy i bez okresu rekonwalescencji, wypełnienie zmarszczek oraz uzyskanie efektu mini liftingu. Wykonując zabiegi przy użyciu Pollogen Legend u moich pacjentów mam okazję również obserwować zdecydowaną poprawę owalu twarzy, poprawę gęstości skóry. W kwestii ciała zauważam redukcję cellulitu, zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawę jakości skóry. Już po dwóch zabiegach pacjenci naszej kliniki sami dostrzegają poprawę swojego wyglądu i chętnie decydują się na kolejne sesje, a dla wielu z nich jest to alternatywa dla zabiegów z użyciem igły czy zabiegów chirurgicznych. Pollogen Legend dzięki swojej małoinwazyjności pozwala również na stosowanie terapii łączonych, które zwielokrotniają efekty uzyskane podczas zabiegów, skracając tym samym oczekiwanie pacjentów na wymarzoną sylwetkę i jędrne ciało oraz młody wygląd.
www.excellenceplace.pl
Kosmetolog Karolina Chrobot

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

TriLipo
Aplikator do dużych powierzchni (uda, pośladki, brzuch)

TriLipo
Aplikator do małych i średnich powierzchni (ramiona, twarz, szyja, dekolt)

TriLipo
Aplikator Trilipo do małych powierzchni (bruzdy, okolice oka, ust)

VoluDermTM HE
Bezbolesna technologia mikroigłowa RF daje efekt wypenienia zmarszczek

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA