MonaLisa Touch

PELLEVE
11 stycznia 2017
SZKOLENIE SONOQUEEN
16 stycznia 2017

MonaLisa Touch


O PRODUKCIE
Trudne porody, okres menopauzy, problem nietrzymania moczu czy też nieatrakcyjna budowa anatomiczna mogą powodować zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu ciała kobiety. To z kolei wpływa na spadek jej samooceny, zamknięcie w sobie i unikanie kontaktów intymnych. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić ich funkcje seksualne. Kobietom, które chcą podnieść komfort własnego życia seksualnego, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych. Udane życie seksualne odgrywa bardzo istotną rolę w relacji z partnerem i pozwala na nawiązanie głębokiego porozumienia z drugą osobą. Buduje nie tylko poczucie pewności siebie i wysoką samoocenę, ale i dobre samopoczucie.

Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, coraz częściej można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W ten sposób można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™.

Laser MonaLisa Touch™ został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Jego producentem jest włoska firma DEKA, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu technologii laserowych. Powstała w 1981 roku, stając się natychmiast liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń laserowych przeznaczonych dla rynku medycznego.
TECHNOLOGIA
Skuteczność zabiegu MonaLisa Touch™, trwałe efekty oraz wyjątkowe korzyści gwarantuje połączenie DOT Therapy (terapii punktowej) z D-Pulse.

  • W TRAKCIE DOT THERAPY ENERGIA LASERA ROZLOKOWANA JEST MIEJSCOWO NA ŚCIANKACH POCHWY W POSTACI PUNKTÓW WIELKOŚCI 200 MIKRONÓW. LASER DZIAŁA JEDYNIE NA KILKA PROCENT TKANKI WAGINY, CO W ISTOTNY SPOSÓW WPŁYWA NA PROCES REGENERACJI.
  • SPECYFICZNE STRUKTURA D-PULSE UMOŻLIWIA WŁAŚCIWĄ PENETRACJE TKANKI ŁĄCZNEJ PRZEZ ENERGIĘ LASERA CO2. PENETRACJA NASTĘPUJE POZA NABŁONKIEM W CELU AKTYWACJI REGENERACJI I NIE STANOWI RYZYKA DLA SĄSIADUJĄCYCH TKANEK I ORGANÓW.
  • ZABIEG MONALISA TOUCH™ JEST ZUPEŁNIE BEZBOLESNY, WŁAŚCIWOŚCI SKANUJĄCE SYSTEMU DEKA HISCAN V2LR ZAPEWNIAJĄ BARDZO SZYBKI PRZEBIEG ZABIEGU. UZYSKANIE PRAWIDŁOWEJ I GŁĘBOKIEJ STYMULACJI ZAJMUJE ZALEDWIE KILKA MINUT.

WSKAZANIA
  • Zmiany oraz problemy stref intymnych powstałe w wyniku przebytego porodu lub menopauzy
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • inne dolegliwości – swędzenie, podrażnienie, suchość, ból

TERAPIA DOT: PEŁNA REGENERACJA TKANKI
Wprowadzenie technologii lasera frakcyjnego CO2 przez firmę DEKA stało się bodźcem do rozwoju metod leczenia błony śluzowej pochwy. Dzięki skuteczności impulsu D, terapia DOT ulepsza i zastępuje także najpopularniejsze techniki leczenia rozluźnienia pochwy.

MONALISA TOUCH™: GŁOWICE DOPASOWANE DO POTRZEB ZABIEGU
MonaLisa Touch™ wymaga specjalnego systemu skanującego w celu dostarczenia do śluzówki pochwy energii lasera frakcyjnego. Głowica zabiegowa dobierana jest w zależności od specyficznych potrzeb pacjenta.

V2LR – OPERACJE POPRAWIAJĄCE WYGLĄD ESTYTYCZNY I FUNKCJONALNOŚĆ POCHWY ORAZ SROMU
Zabiegi labioplastyki wykonywane laserem SmarXide2 V2LR są bezpieczniejsze i oferują lepsze efekty niż te przeprowadzone skalpelem. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie.