SONOQUEEN

SZKOLENIE SONOQUEEN
16 stycznia 2017
SZKOLENIE ALMA LASERS 16-19.01.2017
25 stycznia 2017

MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. Zabiegi są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji! Seria zabiegowa wynosi od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem niechirurgicznego liftingu pacjent może cieszyć się już po 3 miesiącach.
SonoQueen wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od 2.0 mm do 4.5 mm na twarzy i 6 mm na ciele.
TECHNOLOGIA
SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

 • WYSOKA JAKOŚĆ URZĄDZENIA
 • INNOWACYJNE ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII ULTRADŹWIĘKOWEJ - HIFU
 • KOMFORTOWY ZABIEG PRZEZNACZONY ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I MĘŻCZYZN W KAŻDYM WIEKU
 • SKUTECZNA METODA BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
 • POGŁĘBIAJĄCE SIĘ EFEKTY

WSKAZANIA
 • Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu
 • Wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek
 • Wyszczuplanie ciała
 • Rozświetlenie skóry
 • Opadające powieki
 • Ujędrnienie wiotkiej skóry w różnych partiach ciała
OKIEM EKSPERTA
Dr Agnieszka Bliżanowska
SonoQueen to idealny zabieg nie tylko na twarz, ale również na brzuch, pośladki czy dekolt. Skoncentrowane ultradźwięki działają bezpośrednio na powięź mięśniową, która otacza mięsień, stymulując uniesienie i lifting całego obszaru poddawanego zabiegowi. Jest to zabieg „faworyt” wśród pacjentek bo gwarantuje to czego potrzebują dzisiejsze, aktywne kobiety – doskonałe efekty, bez bólu i bez okresu rekonwalescencji. Wystarczy jeden zabieg by móc od pierwszej chwili cieszyć się uczuciem pogłębiającego się napięcia skóry.
www.wellderm.pl
Dr Agnieszka Bliżanowska
Dr Beata Dethloff
Pacjentom, którzy próbowali wielu metod aby podnieść owal twarzy, bez widocznego i długotrwałego rezultatu polecam, lifting bez użycia skalpela SonoQueen. Jest to technologia, gdzie skupiamy ultradźwięki na małym obszarze, co powoduje działanie na skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniową. Zabieg jest bardzo komfortowy, widocznie napina skórę i podnosi owal twarzy a efekty są zauważalne po miesiącu. Polecam powtórzenie sesji 2-3 razy w roku.
www.drbeatadethloff.pl
Dr Beata Dethloff
Dr Tomasz Janik
SonoQueen to absolutny high-tech w medycynie estetycznej, który już zrewolucjonizował ten rynek, a prawdziwy bum jeszcze przed nami. Pacjenci szukają dokładnie takich rozwiązań, które gwarantują szybki i bezinwazyjny zabieg, który w żaden sposób nie zaburzy im rytmu życia, a jednocześnie przyniesie rewelacyjny efekt odmłodzenia i napięcia skóry. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest technologia SonoQueen, która pozwala cieszyć się efektem liftingu skóry już od pierwszej chwili, pogłębianym z każdym dniem po zabiegu.
www.med-derm.pl
Dr Tomasz Janik
Lek. med. Izabella Jeleńska-Draim
Kobiety, które śledzą trendy w medycynie estetycznej, wiedzą, że aby skóra twarzy i ciała była zagęszczona i naturalnie napięta, nie jest potrzebna ingerencja, która wyłącza nas z życia. Innowacja, którą jest SonoQueen to laser, który w bardzo widoczny sposób odbudowuje kolagen w naszych tkankach oraz działa na warstwę SMAS czyli system powięzi, odpowiedzialny za jędrność i rusztowanie owalu.
www.excellenceplace.pl
Lek. med. Izabella Jeleńska-Draim
Dr n. med. Maciej Krajewski
Decydując się na lifting twarzy pacjenci oczekują często spektakularnych efektów uniesienia i wygładzenia skóry, prawie cofnięcia czasu… Dzięki technologii zastosowanej w najnowszym urządzeniu SonoQueen to możliwe. Mamy mocno skupioną falę ultradźwiękową, która działa na małym, punktowym obszarze min. na powięziach mięśniowych, powoduje termiczną koagulację. Polecam tę technologię ponieważ jest bezinwazyjna, bezpieczna i daje fantastyczne efekty moim pacjentom.
www.estivance.pl
Dr n. med. Maciej Krajewski
Lek. med. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
SonoQueen to nowość wśród technologii do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Zabieg polega na skumulowanym działaniu ultradźwięków o bardzo wysokiej częstotliwości. Wiązka promieni jest bardzo precyzyjna i przechodzi aż przez 3 poziomy: skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniowa (SMAS). Zabieg widocznie liftinguje, ujędrnia i odmładza skórę, a jego niekwestionowanym atutem jest brak okresu rekonwalescencji, oraz wysoki komfort zabiegu.
www.lubna.pl
Lek. med. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Dr Agnieszka Majewska
Wielowymiarowe odmładzanie i ujędrnianie ciała z technologią Sonoqueen to nowoczesna metoda, której sekret tkwi w wykorzystaniu sfokusowanej energii ultradźwięków, które powodują mikrouszkodzenia w głębokich warstwach skóry. Dzięki nim skóra jest pobudzona do działania, zaczyna zmieniać się jej napięcie i gęstość. Nie bez znaczenia dla moich pacjentów jest tez fakt, ze zabieg jest komfortowy i niewidoczny na zewnątrz – przez co natychmiast po zabiegu mogą wrócić do codziennych zajęć, uzyskując efekt liftingu skóry.
www.mediartinstytut.pl
Dr Agnieszka Majewska
Lek. med. Joanna Majka
HIFU to prawdziwy przełom w dziedzinie liftingu, dotychczas rozumianego jako poważny zabieg chirurgiczny. Od dziś, dzięki SonoQueen, możesz cieszyć się jędrną i napiętą skórą, bez bólu i okresu rekonwalescencji. Fale ultradźwiękowe docierają do głębokich warstw skóry i pobudzają ja do intensywnej przebudowy, czego efektem będzie wygładzenie obszarów z wiotka skóra, takich jak brzuch po ciąży, ramiona czy tez wewnętrzne partie ud. Szybko, bezpiecznie, komfortowo i co najważniejsze, skutecznie.
www.klinikarevital.pl
Lek. med. Joanna Majka
Dr Krzysztof Miracki
Zarówno w Klinice Miracki jak i w Angel Factory bez wahania zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do portfolio usług zabiegu SonoQueen. Technologia HIFU - wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, optymalnie wykorzystana w urządzeniu Sono Queen daje imponujące efekty liftingujące. Specjalna głowica o głębokości dotarcia do 6 mm w głąb skóry, pozwala na wykonywanie zabiegów liftingujących na całym ciele. W odróżnieniu od tradycyjnych liftingów, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i w przeciwieństwie do nich, jest również zabiegiem o niskim odczuwalnym dyskomforcie dla Pacjenta.
www.klinikamiracki.pl
dr Krzysztof Miracki
Dr Elżbieta Parka - Barańska
Od niedawna w naszej Klinice stosujemy technologię HIFU - SonoQueen. To świetna propozycja dla pacjentów, którzy nie potrzebują lub nie są gotowi na klasyczny, chirurgiczny lifting. Jest to również szansa dla pacjentów, których schorzenia lub zażywane leki, nie pozwalają na kwalifikację do długotrwałej narkozy i procedury chirurgicznej. Bezpieczeństwo stosowania SonoQueen, brak okresu rekonwalescencji, komfort zabiegu oraz doskonałe efekty to zalety, które zadecydowały o uzupełnieniu oferty Kliniki o ten zabieg.
www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl
Dr Elżbieta Parka - Barańska
Dr n. med. Marcin Porzych
SonoQueen to zabieg, o którym jest ostatnio bardzo głośno. Nic dziwnego, skoro efekty są natychmiastowe, a w końcu na tym najbardziej zależy naszym pacjentom. SonoQueen wykorzystuje technologię HIFU, ale w odróżnieniu od innych urządzeń, fale ultradźwiękowe są tutaj bardzo mocno skupione, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji i pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Polecam ją wszystkim pacjentom, którzy marzą o wielowymiarowym ujędrnieniu i odmłodzeniu twarzy oraz reszty ciała.
www.porzych.pl
Dr n. med. Marcin Porzych
Dr Szymon Przezbór
SonoQueen to technologia przyszłości. Dlatego postanowiłem zaproponować ją swoim pacjentom Helse Clinic Poznań. Siła skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU) dostarczanych w głębokie warstwy skóry pobudza regenerację włókien kolagenowych i obkurczenie tkanek. Marzenia o jędrnej, napiętej skórze, zarówno na twarzy jak i ciele, są w zasięgu ręki, bez okresu rekonwalescencji, bez bólu i innych niedogodności. Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, ale będą się one pogłębiały stopniowo, prowadząc do spektakularnego odmłodzenia i wygładzenia obszarów z wiotkością skóry.
www.helseclinic.com.pl
Dr Szymon Przezbór
Dr n. med. Marta Raczkowska – Muraszko
SonoQueen to technologia, którą można wykonać również latem. Skierowana jest do osób borykających się z wiotkością skóry - opadającymi policzkami, brakiem jędrności okolicy bicepsów, nadmiarem skóry nad kolanami czy wiotkimi pośladkami. SonoQueen to prawdziwy high-tech medycyny estetycznej, umożliwiający bezinwazyjny lifting ciała. Polecam swoim pacjentom ze względu na komfort zabiegu i fantastyczne efekty.
www.raczkowska.pl
Dr n. med. Marta Raczkowska – Muraszko
Dr n. med. Aldona Stachura
SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU, nazywanej liftin¬giem bez skalpela – która robi teraz furorę wśród zabiegów medycyny estetycznej. To urządzenie ma kilka istotnych wyróżników rynkowych. Wyposażone jest w unikalną końcówkę do precyzyjnego opracowania okolic oczu, dzięki czemu możemy spektakularnie odmłodzić nie tylko całą twarz i ciało ale także problematyczne dotąd obszary. Sam zabieg jest komfortowy dla pacjenta.
www.klinikalaperla.pl
Dr n. med. Aldona Stachura
Lek. med. Elżbieta Wawrzynek
Co jest obiecujące w liftingu SonoQueen? To wyjątkowa metoda, której efektami można cieszyć się przez kilka następnych lat. Dzięki działaniu lasera na precyzyjnej głębokości tkanki i dotarciu do strefy SMAS, osiągamy spektakularny efekt ujędrnienia oraz liftingu, który jest już widoczny po miesiącu od pierwszego zabiegu. Proces przebudowy siatki kolagenowej trwa od miesiąca do dwóch, ale finalnie mamy nową, młodszą skórę twarzy lub ciała w zależności od obszaru.
www.estetyczna.slask.pl
Lek. med. Elżbieta Wawrzynek
Dr n. med. Marcin Zakrzewski
W klinice Zakrzewski stawiamy na najlepsze metody dostępne na rynku, na bezpieczeństwo i satysfakcję naszych pacjentów. Jeśli ich marzeniem jest lifting ciała, bardzo sprawdza się tu użycie lasera SonoQueen, który dzięki zaawansowanej technologii HIFU niechirurgicznie i naturalnie liftinguje ciało. Polecam moim pacjentom wykonanie do trzech zabiegów rocznie, co 4 miesiące aby uzyskać najlepszy efekt.
www.klinikazakrzewski.pl
Dr n. med. Marcin Zakrzewski

EFEKTY PRZED I PO

BRUZDY NOSOWO-WARGOWE

PRZED

PO

PODBRÓDEK

PRZED

PO

RAMIONA

PRZED

PO

KURZE ŁAPKI

PRZED

PO