DISCOVERY PICO EXPERT MEETING
28 maja 2018
PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ
30 lipca 2018

Dr Pablo Gonzalez w Polsce

Laser MonaLisa Touch pojawiając się na polskim rynku, dzięki firmie ITP S.A. wywołał rewolucję w dziedzinie ginekologii estetycznej. Dziś z technologią pracuje wielu lekarzy specjalistów, wykorzystując ją w szerokim zakresie terapeutycznym – od nietrzymania moczu, przez korekcję różnych defektów estetycznych i funkcjonalnych sromu i pochwy. Pacjentki w całej Polsce pytając o np. laserowe obkurczanie pochwy, wskazują nieustająco laser MonaLisa Touch. W czym tkwi sekret sukcesu technologii?

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie podczas którego światowej sławy ekspert Dr Pablo Gonzalez z Kolumbii, współtwórca badań klinicznych na temat lasera MonaLisa Touch, opowie o swoich doświadczeniach, odpowie na Państwa pytania i zaprezentuje na żywo kilka procedur zabiegowych. Towarzyszyć mu będą polscy eksperci, którzy również opowiedzą o swoich doświadczeniach: w pracy z laserem MonaLisa Touch – Prof. Dr hab. Mariusz Zimmer oraz ginekologią estetyczną wykorzystującą autologiczną tkankę tłuszczową – Lek. Med. Andrzej Ilków.
Wszystkich ekspertów będą mogli podejrzeć Państwo podczas pracy, w transmisji na żywo, a następnie zadać im pytania, co stanowi unikalne źródło wiedzy teoretycznej i praktycznej.

WARUNKI UDZIAŁU: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla lekarzy, obowiązuje uprzednia rejestracja poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.itpacademy.pl

Program wydarzenia oraz dossier naszych wykładowców znajdziecie Państwo na www.itpacademy.pl

Zapraszamy serdecznie!