DORADZTWOHistoria powstania fi rmy ITP S.A. ma swoje źródło w branży consultingowej, dzięki czemu posiadamy wyjątkową umiejętność obserwacji i wyciągania wniosków z tendencji rynkowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksowo doradzać Klientom w doborze odpowiednich rozwiązań technologicznych, kierując się wieloma zmiennymi, takimi jak zapotrzebowanie rynku, regionalizacja, grupa docelowa. Nasi partnerzy biznesowi mogą korzystać z naszej wiedzy przy rozwijaniu swojego biznesu na każdym etapie współpracy.SZKOLENIEProfesjonalne szkolenie jest nieodłącznym elementem opieki posprzedażowej, tak by zakupiona technologia była prawidłowo i efektywnie wykorzystywana. Tylko wtedy pacjent otrzyma skuteczny zabieg, dopasowany do jego potrzeb i warunków zdrowotnych. To z kolei jest gwarancją sukcesu kliniki. Szkolenia przeprowadzane są przez specjalistów medycznych ITP S.A. w centrum szkoleniowym firmy lub u Klienta. Składają się z części teoretycznej i praktycznej. W trosce o stałe podnoszenie kwalifikacji szkolenia prowadzone są cyklicznie. Po ich zakończeniu uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające odpowiednie przygotowanie do wykonania zabiegów przy użyciu danej technologii.


WSPARCIE FINANSOWEITP FINANCE zostało stworzone po to, aby zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie podczas całego procesu prowadzącego do decyzji o zakupie. Nasi konsultanci finansowi, dzięki współpracy z wieloma firmami finansowymi i doświadczeniu, są w stanie przedstawić najlepsze rozwiązania.

Pomagamy naszym Klientom również w prawidłowym przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania wsparcia finansowego.

OPIEKA POSPRZEDAŻOWAHASŁO REKLAMOWE

Zdajemy sobie sprawę, że od sukcesu naszych Klientów, zależy nasz sukces, dlatego jesteśmy zawsze do dyspozycji. Każde zapytanie analizujemy w jak najkrótszym czasie, podpowiadamy najlepsze rozwiązania, szukamy odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Zależy nam na długoterminowych relacjach, stąd pozostajemy w ciągłym kontakcie, zapewniając lojalność i dyskrecję, służąc pomocą w każdej dziedzinie, tak by nasi Klienci wiedzieli, że jesteśmy dla siebie partnerami biznesowymi.

SERWISRzetelny Serwis jest kolejnym elementem wyróżniającym ITP S.A. na rynku polskim. Urządzenia zakupione od ITP S.A. posiadają gwarancję przyznaną przez producenta. Przeszkoleni serwisanci firmy, w ciągu okresu gwarancyjnego, wykonują przeglądy oraz ewentualne naprawy. Pogwarancyjna Opieka Techniczna to bezpieczna opcja dla wszystkich naszych partnerów biznesowych i obejmuje wszystkie urządzenia znajdujące się w dystrybucji firmy po upływie okresu gwarancyjnego. Oferta składa się z 5 opcji serwisowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Pakiet świadczonych usług zawiera: przeglądy techniczne, naprawy, pokrycie kosztów części zamiennych, jak i możliwość udostępnienia urządzenia zastępczego. Wysoko wykwalifikowani pracownicy działu technicznego ITP S.A. realizując program serwisu są do dyspozycji Klienta na terenie całej Polski.


WSPARCIE MARKETINGOWEDzięki wieloletniej współpracy z mediami i doświadczeniom marketingowym, oferujemy pomoc i wsparcie naszym Klientom w zakresie promowania danych technologii. Rekomendujemy najlepsze rozwiązania marketingowe na rynku, pomagamy naszym Klientom w budowaniu świadomości marki. Z przyjemnością stajemy się też partnerem aktywności naszych Klientów, wspierając ich w różnego typu eventach, wydarzeniach specjalnych czy też uczestnicząc i współtworząc ich sukces – jak np. podczas otwarcia nowego obiektu lub wprowadzania do kliniki nowej technologii.