FILOZOFIASpecjalizujemy się w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness. Osiągnęliśmy wysoką pozycję dzięki osobom, które budują ją każdego dnia według globalnych trendów z pasją i charyzmą, wybierając najlepsze strategie do osiągnięcia celu. Ludzie, którzy zbudowali ITP S.A. to liderzy z wizją:

  • Gabriele Drigo - obecnie Prezes Zarządu Matex Lab

  • Katarzyna Nadolna - obecnie Prezes Zarządu ITP SA

  • Dominik Śliwowski - Member of the Advisory Board of MatexLab

Dynamiczny rozwój firmy to efekt dużego doświadczenia, własnego „know-how” i selekcji pionierskich technologii, które firma implementuje z wielkim sukcesem na polskich i zagranicznych rynkach. Wybrane marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty. Obecnie w portfolio firmy znajdują się takie firmy jak: Lumenis®, Solta Medical, ShenB, Cocoon Medical, Alma Lasers, Cynosure, DEKA, LPG®, Pollogen®, Storz Medical, Quanta System, Neauvia Devices, MiraDry, NewPong oraz linia kosmeceutyków i wypełniaczy tkankowych Neauvia, która jest marką własną firmy i sprzedawana jest obecnie w 70 krajach na świecie. Wprowadzenie każdego nowego urządzenia do oferty firmy to efekt starannych poszukiwań, zdobywania wiedzy na światowych kongresach medycznych oraz śledzenie zmian, jakie zachodzą na rynkach światowych. Wymiana wiedzy z międzynarodowymi ekspertami współpracującymi z firmą, gwarantuje pacjentom zadowolenie z efektów leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Płynnie łączymy technologię ze zdrowym trybem życia, dlatego w naszej ofercie można znaleźć słynną francuską markę LPG, która swoją filozofią promuje w 100% naturalne, nieinwazyjne zabiegi pielęgnujące zdrowie i urodę. Technogym włoskiego przedstawiciela najlepszych trendów w Wellness, który jest obecny w prestiżowych klubach fitness, hotelach, SPA oraz szpitalach i centrach rehabilitacyjnych. Obie marki promują zdrowy tryb życia, zakładający bardzo świadome podejście zarówno do zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Osoby, które utożsamiają się z takim stylem to ludzie, którzy kształtują opinię w różnych środowiskach i są wzorem dla innych jak zdrowo żyć.


Ważnym działem dla ITP S.A. jest również dział badań i rozwoju, który współpracuje z najlepszymi, międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej i ewaluowania trendu jakim jest potrzeba bycia naturalnym. Zastąpienia metod inwazyjnych, nieinwazyjnymi, dlatego marka własna - Neauvia opracowała linię organicznych wypełniaczy, które gwarantują uzyskanie naturalnego efektu po zabiegu. Nieinwazyjne zabiegi medyczne i estetyczne w połączeniu ze stylem życia Wellness to filozofia, która jest zgodna ze strategią ITP S.A.


Kompleksowe podejście do klienta na każdym etapie współpracy jest dla nas bardzo ważne. Firma nasza buduje relacje z klientem od pierwszego spotkania i udziela pełnego wsparcia na kolejnych etapach współpracy. Gwarantujemy szeroki dostęp do każdego z naszych działów, sprzedaży, szkoleń, marketingu, zamówień, serwisu.


HISTORIA2006 Początek ITP Consulting, której celem było wsparcie zagranicznych firm wchodzących na polski rynek. Pierwsza siedziba firmy przy Placu Dąbrowskiego 1 w Warszawie.

2007 Powstanie nowej marki - ITP Esthetique, która rozpoczęła działania na rynku medycyny estetycznej. ITP Esthetigue była odpowiedzialna za wprowadzanie sprzętów do medycyny estetycznej na rynek polski. W tym roku również debiutują dwa urządzenia – BodyMix oraz LipoShock. Nowa siedziba przy ul. Fryderyka Joliot-Curie 26 w Warszawie.

2008 Wprowadzenie marki Zaffiro na rynek polski.

2009 Podpisanie umowy na dystrybucję produktów firmy Palomar Medical Technologies - światowego lidera w produkcji urządzeń do medycyny estetycznej, m.in. Vectus, Emerge, StarLux oraz Icon.

2010 Okres szybkiego rozwoju firmy, dzięki wzrostowi świadomości marki Palomar i zainteresowania ich urządzeniami w Polsce.

2011 Podpisanie umowy na dystrybucję urządzeń firmy Chromogenex. ITP Consulting przekształca się w spółkę akcyjną – ITP S.A.

2012 Od tego roku firma tworzy swoje własne produkty: innowacyjną linię organicznych wypełniaczy i kosmeceutyków Neauvia Organic. Powstają one w oparciu o współpracę z wysokiej klasy specjalistami oraz zastosowanie najnowszych technologii i najwyższej jakości składników. Podpisanie umowy na dystrybucję urządzeń z firmą Pollogen. Nagroda „Gazele Biznesu” przyznawana przez Puls Biznesu za dynamiczny wzrost na rynku.

2013 Początek współpracy z firmą Technogym i dystrybucja jej urządzeń na rynek Wellness&SPA w Polsce. Podpisanie umów na dystrybucje w Polsce urządzeń firm: LPG, DEKA oraz Storz Medical. Stworzenie własnej linii produktów i urządzeń: Zaffiro, ITP Cosmeceuticals.

2014 ITP S.A. podpisuje umowy na dystrybucje urządzeń ALMA Lasers w Polsce i Cutera we Włoszech. Kolejne nagrody: „Gazele Biznesu” po raz drugi oraz „Diament Forbes”. Nowa siedziba główna spółki przeniesiona do budynku Zepter przy ul. Domaniewskiej 37.

2015 ITP nagrodzona przez firmy Cynosure i Technogym za najlepsze wyniki sprzedażowe ich urządzeń. Nagroda „Luminus” przyznana ITP za innowacyjność przez Bloomberg Newsweek Polska. Trzecia „Gazele Biznesu” i drugie "Diamenty Forbesa". Z 17 nowymi rynkami dystrybucja NEAUVIA jest w trakcie finalizacji.

2016 ITP S.A rozwija swoja markę kosmeceutyków i wypełniaczy Neauvia. Wprowadzenie na rynek polski urządzenia MonaLisa Touch, dzięki któremu zrewolucjonizowaliśmy rynek ginekologii estetycznej w Polsce poprzez promowanie innowacji laserowych rewitalizujących strefy intymne kobiet oraz przełamanie ,,tabu’’ wśród dziennikarzy.
ITP S.A. zdobywa coraz więcej nagród na arenie międzynarodowej oraz e Polsce m.in.: dla Technogym za najlepsze wyniki sprzedaży, nagroda producencka od Alma Lasers za najlepsze wyniki sprzedaży. Prestiżowa nagroda Innowacji LNE dla lasera Soprano Ice Platinum oraz Perły Dermatologii przyznawane przez lekarzy dla Neauvia Organic Hydro DeLuxe. Katarzyna Nadolna – Dyrektor Generalna ITP S.A. zdobywa nagrodę w konkursie Polish Businesswoman Awards przyznawana przez magazyn „Businesswoman & life” oraz kolejne „Gazele Biznesu”.

2017 Wprowadzenie pierwszego lasera pikosekundowego na rynek polski - Picosure marki Cynosure, który zrewolucjonizował rozwój laserów używanych w medycynie estetycznej. Dystrybucja koreańskiego urządzenia SonoQueen, które wykorzystuje technologię HIFU. Poszerzenie portfolio urządzeń o markę Quanta System, specjalizującą się w technologiach laserowych. Rok 2017 przyniósł firmie również wiele nagród, m.in. Prix De Beaute magazynu Cosmopolitan, Perły Dermatologii, Innowacji LNE dla Alliance Cellu M6 marki LPG System oraz kolejne „Gazele Biznesu”.

2018 Kolejny rok w którym ITP S.A wprowadza nowe rozwiązania na rynek polski. Od 2018 roku ITP S.A. jest jedynym polskim dystrybutorem łóżek i leżanek włoskiej marki LEMI oraz włoskich fitokosmetyków Vagheggi. Zdobywamy kolejne nagrody dla najlepszego dystrybutora przyznane przez marki: Quanta System, Alma Lases, NewPong (SonoQueen). Nagroda dla najlepszego sprzedawcy dla marki Technogym oraz nagrody Prix De Beaute, Perły Dermatologii, Innowacje LNE dla urządzenia ONDA oraz kolejna nagroda „Gazele Biznesu”.

2019 Szybki rozwój marki, ekspansja Neauvia na rynki zagraniczne (USA, Europa). Otwarcie nowych biur w Polsce: Wrocław (czerwiec 2019) oraz Poznań (sierpień 2019) z planami na kolejne lokalizacje.
Dystrybucja innowacyjnego urządzenia hamującego nadmierną potliwość – MiraDry. Liczne nagrody dla technologii i kosmetyków, m.in. Nagroda Beauty Forum Awards w różnych kategoriach dla UTIMS, ONDA, ZAFFIRO oraz kolejny rok z Innowacjami LNE dla kosmetyków VAGHEGGI.

KONGRESY I WYDARZENIARozwój ITP wymaga nie tylko ciągłego dostępu do najnowocześniejszych technologii ale również czynnego uczestnictwa w największych targach oraz kongresach branży medycznej oraz Health&Beauty na całym świecie, m.in.: w Warszawie, w Krakowie, w Poznaniu, w Rzymie, w Mediolanie, w Dubaju, w San Paulo, w Dusseldorfie, w Sofii, w Kijowie, w Londynie, w Paryżu, w Monte Carlo, w Miami i w Moskwie.

DLACZEGO MY?
RELACJE INWESTORSKIE
O Spółce:

ITP S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, jest spółką z międzynarodowej grupy kapitałowej MATEX LAB znajdującej się od 2018 roku w portfelu funduszu private equity Abris Capital Partners. ITP S.A. wpisana jest do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000404795, posiada numer NIP: 5252360060 i REGON: 140505088.

Kapitał zakładowy Spółki wynosi 537.061,90 złotych i został wpłacony w całości, przy czym dzieli się na:

- 4.811.000 akcji imiennych serii A, o wartości nominalnej 0,10 zł każda, o numerach od A0000001 do A4811000; oraz

- 559.619 akcji imiennych serii B, o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda, o numerach od B000001 do B559619.

Rejestr akcjonariuszy ITP S.A. prowadzi dom maklerski IPOPEMA Securities Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Próżnej 9.

Grupa kapitałowa MATEX LAB działa w skali globalnej, dostarczając nowatorskich rozwiązań dla medycyny estetycznej. ITP S.A. jest w ramach Grupy dystrybutorem na terytorium Polski urządzeń i technologii z zakresu medycyny estetycznej, wypełniaczy, kosmeceutyków i kosmetyków profesjonalnych.

  Spółka posiada w swojej strukturze 3 działy:
  • ITP Estetyka - zajmuje się sprzedażą urządzeń medycznych oraz kosmetycznych.
  • Technogym - lider na polskim rynku w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań klasy premium dla klubów fitness oraz siłowni.
  • Neauvia - dostarcza na rynek wysokiej jakości wypełniacze tkankowe z kwasem hialuronowym (HA), urządzenia hi‐tech oraz kosmeceutyki marki własnej Neauvia™.

Jedynym akcjonariuszem ITP S.A. jest Matex Lab Switzerland S.A., która tworzy, rozwija i dostarcza na rynek światowy wypełniacze z kwasem hialuronowym, kosmeceutyki i urządzenia pod brandem NEAUVIA™ będącym jej własnością. Matex Lab Switzerland S.A. posiada również 100% kapitału w spółkach wytwarzających produkty NEAUVIA™- Matex Lab S.p.A. z siedzibą we Włoszech zajmującej się produkcją wypełniaczy, Berger & Kraft Medical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, będącej producentem innowacyjnych sprzętów medycznych i UB-Care s.r.l. z siedzibą we Włoszech, zajmującej się badaniami R&D, a także jest większościowym udziałowcem w LEM Compounding Research ITA s.r.l. z siedzibą we Włoszech produkującej luksusowe kosmeceutyki oraz Q-Ventis GmbH w Niemczech prowadzącej produkcję wypełniaczy.  Grupa kapitałowa MATEX LAB dynamicznie rozwija się tworząc kolejne spółki dystrybucyjne na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Brazylii, Singapurze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Wielkiej Brytanii.